Michał BarwińskiNasze rodzinne Gospodarstwo Ogrodnicze znajduje się w Ryżynie w gminie Chrzypsko Wielkie, niewielkiej wsi położonej malowniczo wśród wielkopolskich pól i lasów. Nieopodal znajdują się jeziora Lutomskie, Chrzypskie i Wielkie oraz rozległe kompleksy leśne Sierakowskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Noteckiej. W tej pięknej i atrakcyjnej dla upraw rolniczych okolicy nasze gospodarstwo jest liderem hodowli kwiatów. Pod okiem właściciela Michała Barwińskiego gospodarstwo rozwija się i ciągle poszerza asortyment oferowanych roślin ozdobnych.

Już w roku 2008 rozpoczęliśmy uprawę pierwszych kwiatów, różnych odmian gladioli czyli cenionych i lubianych przez wszystkich mieczyków. Od około 7 lat uprawiamy tulipany, jedną z najczęściej pozyskiwanych roślin ozdobnych na świecie o bogatej tradycji krzyżowania i tysiącach istniejących kultrywarów i odmian. Tulipany wymagają przy tym pieczołowitej pielęgnacji i odpowiedniego nawadniania.

Nasze polskie tulipany z Ryżyna uprawiamy z sumienną dbałością stosując nowoczesne systemy dokarmiania i nawożenia kwiatów. Pozwala to dostarczać klientom piękne i dorodne rośliny najwyższej jakości. W roku 2022 nasza uprawa liczy już ponad 7 milionów sztuk kwiatów, które możemy zaoferować w ogromnej ilości odmian i kolorów w tym także w odmianach nietypowych, ekskluzywnych i z półki premium, które wyróżniają nas wśród polskich dostawców tulipanów.

Tak duży wybór odmian jest naszym powodem do dumy i radością, zasługą wielu pracowników zajmujących się dobrostanem roślin w okresie wegetacji, gospodarstwem, konfekcjonowaniem i przygotowaniem do transportu. Pracujemy nieustannie nad tym by dostarczane przez nas rośliny ozdobne zapewniały naszym Klientom mnóstwo radości, wrażeń estetycznych, harmonii i stylu. By świeże i najwyższej jakości trafiały do domów Polaków.


Z wyrazami szacunku
Zespół Flowersland

Sklep należy do:

Gospodarstwo Ogrodnicze Michał Barwiński

Ryżyn 2,

64-412 Chrzypsko Wielkie

Tel. 608 110 427